IVECO CAPITAL вже понад 50 років надає дилерам, імпортерам та кінцевим клієнтам рішення щодо фінансових послуг, допомогу та консультації для підтримки компаній та клієнтів IVECO щодо продажу, купівлі або використання комерційних транспортних засобів, автобусів та спеціальних транспортних засобів, нових або вживаних, а також відповідних двигунів, послуг з технічного обслуговування та запасних частин.

В Україні діяльність здійснюється переважно через співпрацю з двома компаніями: ТОВ «ОТП Лізинг» та АТ «КРЕДОБАНК».

Ми пропонуємо фінансові послуги та рішення для кінцевих клієнтів брендів IVECO Group, в той час коли сегмент оптових продажів, пов’язаний з фінансуванням мережі дилерів і постачальників, охоплюється різними видами послуг, не тільки фінансовими, які також пропонують інші компанії Групи, що спеціалізуються на підтримці дистрибуції та допомозі мережі посередників (BtoB).

Наші «капітал» компанії гарантують широке охоплення по всій країні, глибокі знання потреб кінцевих клієнтів і дилерської мережі, а також співпрацю з провідними операторами банківського та страхового секторів, щоб пропонувати послуги з урахуванням потреб усіх типів клієнтів, і завжди забезпечувати швидкість їх надання. Наші бізнес-спеціалісти завжди у вашому розпорядженні, як комплексні консультанти щодо продуктів і послуг IVECO CAPITAL.

Вибір наших фінансових рішень або нашої допомоги та консультаційних послуг може стати вирішальним для виконання проектів оптимізації продажів або управління запасами, а також у плануванні цілей «продуктивності» та фінансової ефективності при купівлі та/або використанні транспортних засобів для перевезення товарів чи людей. Серед різноманітних пропозицій, які є гнучкими та орієнтованими на клієнта, ви зможете знайти саме ту, яка найкраще відповідає потребам вашого бізнесу. Ці фінансові рішення також можна збагатити послугами захисту інвестицій.

IVECO CAPITAL, правильний партнер для розвитку бізнесу та підвищення успіху тих, хто обирає IVECO